Jautājumi un atbildes

Lai gan tagad ļoti reti ir redzams kāds no meklētājvārdiem, pēc kuriem ir atrasts blogs, tomēr daži apmeklētāju uzdotie jautājumi ir tik jauki, ka nespēju pretoties kārdinājumam uz tiem atbildēt.

Kur nolādēt Grega Dienasgrāmatu?

Neapšaubāmi visērtāk Grega Dienasgrāmatu ir iespējams nolādēt kādā no Zvaigznes grāmatnīcām. Gan jau viņiem pārdošanā ir visi desmit sējumi, tāpēc nostājieties pie plaukta un visus kopā arī nolādiet. Protams, ja vien veikala darbinieki nerodas kādi iebildumi.

Vai jūras ezim ir smadzenes?

Nav, bet šis dzīvnieks, kurš sastāv praktiski tikai no čaulas, mutes, zarnas un anālās atveres, bez tām ir lieliski izticis jau 450 miljonus gadu. Padomājiet par to, ja Jums ir smadzenes! 🙂

Vai orhidejas nav kaitīgas guļamistabā?

Un, ko tad jūs ar tām puķēm taisāties pasākt guļamistabā? Vispār tas ir nepareizs jautājuma formulējums. Patiesībā būtu jāprasa – vai jūs neesat kaitīgi orhidejām guļamistabā.
Ja tomēr jūs neatstāj nepatīkama sajūta, ka no orhidejām strāvo kāda negatīva enerģija vai nepareizi joni, apmeklējiet herbopsihologu.

Kāds liktenis sagaida pēc kritiena no liela augstuma?

Visticamāk, ka slikts liktenis. Bet vai skolās vairs fiziku nemāca vispār, ja cilvēkiem ir šādi jautājumi?

Kā sauc grāmatu mīļotājas?

Pat mazliet aizdomājos. Parasti tā jau arī sauc – par grāmatmīlēm. Var jau izdomāt vēl kādus mīļvārdiņus – grāmatnieces (nebūs īsti labi), bibliofīles vai bibliomānes (izklausās pēc nelāgas perversijas un laikam ir jau arī), grāmatu tārpes (galīgi neskanīgi), grāmatu kodes, burtnieces?

Foto – kāda govij ir aste?

Apžēliņ, vai patiešām internetā nav bilžu ar govju astēm? Bet varu vienu noziedot no saviem plašajiem krājumiem, kurā bonusā ir arī teļa aste. Būtībā govs aste ir pavisam vienkārša konstrukcija – elastīga un kustīga šļauka ar pušķīti galā.

Govs aste

13 thoughts on “Jautājumi un atbildes

 1. spigana

  Interesanti, vai bērni kļūst īpaši netikumīgi, ja izlasa tādu grāmatu, kas veikalā ir nolādēta, vai tieši otrādi – gūst imunitāti pret dažāda līmeņa lāstiem? Varbūt to var izmantot kā vakcīnu?

  (Vispār paldies par šo ierakstu, pie govs astes jau skaļi smējos.)

  Atbildēt
  1. Sibilla Post author

   Paldies, prieks censties!
   Domāju, ka pat nolādētu Gregu lasot bērniem ar tikumību viss būs kārtībā. Problēmas varētu būt, ja Grega vietā nejauši ir nolādēts un izlasīts Grejs. 🙂

   Atbildēt
  1. Sibilla Post author

   Nu jā, tauta meklē praktiski visu, kas pieminēts blogā. Es te nemaz nepieminēju bieži redzamos jautājumus par kokaīnu, vilkačiem, tārpiem un cīņu ar utīm. 🙂

   Atbildēt
 2. Fledis

  Par jautājumiem: reiz sen vilcienā mazbērniņš centās izdibināt no vecmāmiņas, kad sākšoties tie lielie meži, par kuriem viņa stāstījusi. -Nu pagaidi, teica vecmāmiņa,- aizbrauksim aiz Jelgavas, tad būs. (Bija tāds vilciens Rīga- Tukums-2 caur Jelgavu). -Un mežs būs abās pusēs? -Būs abās pusēs. -Abās pusēs viens mežs vai katrā pusē savs?

  Atbildēt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.